Kontakty

Chystáte sa zriadiť si novú studňu? V spoločnosti Hydrostatik, s.r.o. máme s vŕtaním studní dlhoročné skúsenosti a svoje služby poskytujeme klientom po celom Slovensku. Kontaktujte nás a opýtajte sa na detailné informácie!

Hydrostatik, s.r.o.
Mário Jantošík
IČ: 47030607

Adresa:
Nesluša 1177
023 41 Nesluša
Okr. Kysucké Nové Mesto

Telefón:
0908 530 097

E-mail:
jantosik@hydrostatik.sk

Web:
www.hydrostatik.sk

V spoločnosti Hydrostatik, s.r.o. Vám dokážeme ponúknuť kompletný servis v oblasti vŕtania studní, geologických vrtov i čerpacej techniky. Vyskúšajte nás a získajte spoľahlivého partnera, nech už ste kdekoľvek! Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Kde nás nájdete v Nesluši

Ak potrebujete nájsť ideálne miesto pre svoju novú studňu, odborne ju vyvŕtať a zariadiť i všetky náležitosti, ktoré tomu predchádzajú, sme Vám v spoločnosti Hydrostatik kedykoľvek k dispozícii. Ak nám zavoláte, radi Vám svoje služby poskytneme v akejkoľvek časti Slovenska. So všetkým, čo v oblasti vŕtaných studní potrebujete vedieť, Vám radi poradíme priamo na mieste,  ak  však budete  chcieť, môžeme sa na detailoch našej spolupráce dohovoriť tiež osobne priamo v sídle našej firmy. To nájdete v malej obci Nesluša len niekoľko kilometrov od Kysuckého Nového Mesta, ktoré je zároveň hlavným mestom okresu. Autom k nám odtiaľ dôjdete za slabých päť minút, ak ale budete chcieť, môžete využiť i niektorú z autobusových liniek, ktoré do obce z Kysuckého Nového Mesta prichádzajú  každú polhodinu. Zastávka pri pošte, kde autobusy zastavujú, je od nášho sídla sotva sto metrov. Prajeme šťastnú cestu a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!