Naše kompletné služby 

V spoločnosti Hydrostatik s.r.o. sa zaoberáme vŕtaním studní, vrtom pre tepelné čerpadlá, geologickým vrtom a ďalším službám v odbore. Pôsobíme sedemnásť rokov na trhu, počas ktorých sme získali rozsiahle skúsenosti. Zrealizovali sme mnoho úspešných zákaziek pre stovky jednotlivcov, veľkých firiem i drobných podnikateľov na celom Slovensku.

Pokiaľ Vám na našich webových stránkach chýbajú informácie, ktoré by ste potrebovali alebo si niektorú z našich služieb chcete rovno objednať, volajte na telefónne číslo
 0908 530 097 a opýtajte sa, čo Vás zaujíma!

Vŕtanie studní

Vŕtané studne si zriaďuje čím ďalej väčšie množstvo domácností na celom Slovensku.

Geologické vrty

V spoločnosti Hydrostatik s.r.o. ponúkame geologické vrty na najrôznejšie účely.

Vrty pre tepelné čerpadlá

Ak Vám celkom nevyhovuje Váš doterajší spôsob získavania tepla, možno je čas začať premýšľať o zaobstaraní si tepelného čerpadla.

Vŕtanie studní

Vŕtané studne si zriaďuje čím ďalej väčšie množstvo domácností na celom Slovensku. Realizácia vŕtanej studne je výhodná hneď z niekoľkých hľadísk. Tým najdôležitejším je, že s vŕtanou studňou získavate vlastný zdroj pitnej vody, ktorý je čistý, bez chemikálií a zároveň Vás zbavuje závislosti na obecných dodávkach vody i na neustále sa meniacich cenách. Aj v najsuchších obdobiach máte s vŕtanou studňou garanciu spoľahlivého prísunu vody a relatívne vysokej výdatnosti. Novú studňu okrem iných ocenia aj tí, ktorí majú z najrôznejších dôvodov vyššiu spotrebu vody – pri zavlažovaní trávnika alebo pri fungovaní záhradného bazéna.

Realizácia novej vŕtanej studne je pomerne rýchla – aj keď je potrebné vybaviť vopred celý rad náležitostí, samotné práce trvajú približne jeden deň. V našej spoločnosti sa postaráme o všetko, čo samotnému vŕtaniu predchádza, vrátane projektovej dokumentácie, vybavenia potrebných povolení, vyhľadania najvhodnejšieho miesta pre vrt a potrebných hydrogeologických prác. V cene je doprava potrebného materiálu. Naša technika sa dokáže dostať takpovediac všade. Vŕtame aj v sťažených podmienkach. Zásahy do okolitého terénu sú pri vŕtaní minimálne.

Možnosti budovania vrtov:

  • PVC tlakové rúry s hygienickým atestom pre pitnú vodu, ktoré majú dostatočnú odolnosť proti tlaku hornín
  • antikorové rúry – rúry v špičkovej kvalite, ktoré odpovedajú štandardom minerálnych vrtov
  • pieskové filtre
  • kremíkové filtre
  • Johnson filtre

Geologické vrty

      V spoločnosti Hydrostatik s.r.o. ponúkame geologické vrty v rôznych priemeroch či už na účel odberu vzoriek, alebo na dokumentáciu zeminy. Geologický vrt slúži na zistenie základných informácií o stave zeminy a jej vhodnosti na výstavbu alebo o vplyvoch podzemnej vody na budúcu stavbu.

Vrty pre tepelné čerpadlá

Ak Vám celkom nevyhovuje Váš doterajší spôsob získavania tepla, možno je čas začať premýšľať o zaobstaraní si tepelného čerpadla. Vykurovanie pomocou tepelných čerpadiel predstavuje moderný, bezúdržbový a ekologický zdroj tepla s minimálnymi prevádzkovými nákladmi. V našej firme sa venujeme vrtom pre tepelné čerpadlá po celom Slovensku. Vieme zaistiť, aby bola výťažnosť vrtu čo možno najvyššia a aby bol vrt vyhotovený v maximálnej kvalite, ktorá Vám zaistí dlhodobý a spoľahlivý prísun tepla bez závislosti na cenách energií. Ešte pred začatím vrtných prác hydrogeológ dôkladne zhodnotí celú lokalitu. Po odvŕtaní, vrty budujeme PVC sondami /4x32mm alebo 4x40mm/, zainjektujeme bentonitovo-cementovou zmesou alebo špeciálnou zmesou na odoberanie tepla a nakoniec vykonáme tlakovú a prietokovú skúšku vrtu.

Ako si objednať naše služby

Sme radi, že uvažujete o využití služieb spoločnosti Hydrostatik s.r.o. Či už si chcete u nás objednať novú vŕtanú studňu, alebo potrebujete realizovať vrt pre tepelné čerpadlo, radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie, na ktorom sa dohovoríme na všetkých detailoch našej budúcej spolupráce. Všetky objednávky alebo otázky prijímame na našich kontaktných spojeniach:

Vyskúšajte spoluprácu s nami a získajte kvalitného partnera! Veríme, že Vám budú naše služby vyhovovať.

Viac info

Skúsenosti s vrtnými prácami

Keďže sa tejto práci venujeme už roky, dokážeme každému zákazníkovi zaručiť špičkový výsledok s dlhodobou životnosťou či  už ide o novú studňu, geologické vrty alebo o kvalitné vrty pre tepelné čerpadlá, ktoré našim zákazníkom poskytnú spoľahlivú dodávku tepla bez ohľadu na výkyvy trhu s energiami. Zrealizovali sme stovky zákaziek pre klientov nielen v okolia Kysuckého Nového Mesta, Žiliny, ale i odľahlých častí Slovenska. Medzi našich klientov patria jednotlivci, veľké firmy i drobní podnikatelia.

Obracajú sa na nás noví zákazníci, ktorí dostávajú kladné referencie od predošlých zákazníkov a to je pre nás najlepšia reklama. Je to predovšetkým vďaka precíznej práci našich kvalifikovaných pracovníkov i vďaka využitiu vlastnej techniky, ktorá nám umožňuje realizovať vrtné práce prakticky kdekoľvek, vrátane lokalít so sťaženými podmienkami ako sú pozemky s prebiehajúcou výstavbou alebo so šikmým terénom.

Neustále sa snažíme, aby boli naše služby ešte kvalitnejšie a aktívne vyhľadávame nové technológie i trendy v odbore, ktoré následne zavádzame priamo do svojej práce. Vyskúšajte naše služby! Veríme, že s našimi službami budete rovnako spokojní ako stovky našich doterajších zákazníkov.

Čím sa riadime pri práci

Kvalitne odvedená práca nám zaručuje spokojného zákazníka.

Kontakt 

Hydrostatik s.r.o.

Chystáte sa zriadiť si novú studňu? V spoločnosti Hydrostatik s.r.o. máme s vŕtaním studní dlhoročné skúsenosti a svoje služby poskytujeme klientom po celom Slovensku. Kontaktujte nás a opýtajte sa na detailné informácie!

Hydrostatik s.r.o.

IČO: 47 030 607
DIČ: 2023699843
DIČ DPH:SK2023699843

Sídlo firmy

Nesluša 1177
023 41 Nesluša
Okr. Kysucké Nové Mesto

Pobočka firmy

Nitrianske Hrnčiarovce – Malanta

Kontakt

+421 908 530 097
jantosik@hydrostatik.sk