Sme firma Hydrostatik,s.r.o., zaoberajúca sa vŕtaním studní a taktiež zhotovujeme vrty pre tepelné čerpadlá a geologické vrty. Vŕtané studne hĺbime vo všetkých typoch hornín a zemín. Podľa Vašich potrieb vŕtame v priemeroch 100 až 700 mm a vŕtané studne vystrojujeme podľa plastovými PVC rúrami, prípadne nerezovými rúrami.
Vŕtané studne hĺbime v súlade s platnou legislatívou a na základe platných oprávnení.

Podľa zvoleného postupu vŕtania studne je spracovaná dokumentácia pre stavebné povolenie a vodoprávne rozhodnutie, ktoré umožňuje legalizáciu studne. Pri vyhľadávaní najvhodnejšieho miesta pre vyvŕtanie studne dávame prednosť odbornému posúdeniu lokality skúseným hydrológom. Naše vŕtané studne spĺňajú všetky hygienické i technické parametre, ktoré studňa pre rodinný dom či rekreačný objekt musí spĺňať. Odborné zatesnenie je u našich studní samozrejmosťou. Medzi naše hlavné činnosti patria už spomínané činnosti a aj čistenie studní či poradenské služby.

Dodávame čerpaciu techniku ako napríklad ponorné čerpadlá. Vyhľadávame zdroje pitnej vody pre hromadné a individuálne zásobovanie. Naše služby poskytujeme na vysokej úrovni a preto sme jedna z najvyhľadávanejších firiem na Slovensku v oblasti vŕtania studní. Vŕtané studne hĺbime vlastnou vrtnou technikou a to aj v stiesnených podmienkach výstavby objektov, to značí prakticky kdekoľvek.

Hydrogeologickú a stavebnotechnickú dokumentáciu spracovávajú skúsení odborníci s dlhoročnou praxou na základe potrebných oprávnení. Našim cieľom je splniť všetky vaše požiadavky podľa vašich predstáv.
Viac o nás, našich službách, referencie a potrebné kontakty nájdete na www.hydrostatik.sk.

WIRTH B1

  • Vŕtanie studne v priemere od 100 – 400 mm
  • Maximálna hĺbka vrtu 200 m

WIRTH  B2

  • Vŕtanie studne v priemere od 200 – 720 mm
  • Maximálna hĺbka vrtu 500 m
  • Spôsob vŕtania – rotary, Airlift
  • Najčastejšie vŕtanie – podniky a obce /priemer 530 mm , budovanie studne 219 mm/