Skúsenosti s vrtnými prácami

Vŕtaniu studní, geologickým vrtom alebo vrtom pre tepelné čerpadlá sa v našej spoločnosti venujeme už temer pätnásť rokov. Za tú dobu sme v spoločnosti Hydrostatik, s.r.o. realizovali stovky zákaziek pre klientov nielen v okolia Kysuckého Nového Mesta alebo Žiliny, ale i v rade odľahlých častí Slovenska. Medzi našich klientov patria ako jednotlivci, tak firmy a drobní podnikatelia.

Robí nám radosť, že si veľká väčšina z nich našu prácu chváli – máme za to, že je to predovšetkým vďaka precíznej práci našich kvalifikovaných pracovníkov i vďaka využitiu našej vlastnej techniky, ktorá nám umožňuje realizovať vrtné práce prakticky kdekoľvek, vrátane lokalít s podstatne sťaženými podmienkami, ako sú pozemky s prebiehajúcou výstavbou.

Pretože sa svojej práci venujeme už roky, dokážeme každému z našich klientov zaručiť špičkový výsledok s dlhou životnosťou, nech  už ide o novú studňu, alebo o kvalitne prevedené tepelné čerpadlá, ktoré našim zákazníkom poskytnú spoľahlivú dodávku tepla bez ohľadu na výkyvy trhu s energiami. Neustále sa snažíme, aby boli naše služby ešte kvalitnejšie a aktívne vyhľadávame nové technológie i trendy v odbore, ktoré následne zavádzame priamo do svojej práce. Vyskúšajte nás i Vy – veríme, že s našimi službami budete rovnako spokojní ako stovky našich doterajších klientov.